Baymak Falke Arıza Kodları

Baymak Falke Arıza Kodları hakkında hemen her bilginin yer aldığı bu sayfamızı incelemeniz siz Falke kombi kullanıcılarının yararına olacaktır. Baymak Falke Arıza Kodları hakkında merak edilenler, çözüm seçenekleri ve arızaların sebepleri aşağıda sunmuş olduğumuz bilgilerde yer almaktadır. Falke kombinizin ekranında hangi hata kodu var ise sayfamızda bu hata kodunun açıklamasını okuyabilir sebepler konusundaki bilgileri alabilirsiniz.

E01 : Gaz beslemesi – blokaj- arızası(burlöre gaz gelmiyor) 3 nolu konum anahtarını “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Düzelme olmaz ise dairedeki gazı kontrol ediniz. Dairede gaz olmaması durumunda gaz vanalarına bakınız. Gaz vanaları da açık ise ve dairede yine de gaz yok ise doğalgaz firmasını arayınız. Dairenizde gaz olmasına karşın yine de yine de Baymak Falke kombiniz bu hata kodunu veriyor ise bu durumda artık servisin müdahale etmesi gerekir diyebiliriz.

E02 : Emniyet termostat sensörü arızası (aşırı ısınma termostadı) 3 nolu konum anahtarını “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Arıza devam ederse Kartal Baymak Servisi‘ni çağırınız.

Baymak Falke Arıza Kodları

E03 : Baca termostat sensörü / baca basınç sensörü arızası Müşterimizin yapabileceği müdahale yok Kartal Baymak Servis çağırınız.

E05 : Isıtma devresi NTC sensör arızası. Müşterimizin yapabilecegi müdahale yok Servis çağırınız.

E06 : Kullanım suyu devresi NTC sensör arızası. Müşterimizin yapabilecegi müdahale yok Baymak Falke Servisi çağırınız. Bu durumda servis müdahalesi gerekebilir. 

E10 : Düşük su basıncı. Sistemdeki su basıncının uygun değerde (1 ile 2 arası) olup olmadığını kontrol edin. Arıza devam ederse servis çağırınız

E25 : Maximum sıcaklık uyarısı. Cihaz aşırı ısınmaya maruz kalmıştır. Bu durumda müşterimizin yapabilecegi müdahale yoktur ve Baymak Falke Kombi Servisi çağırmanız gerekmektedir.

E35 : Alev oluşumu arızası Burlörde alev Oluşmuyor 3 nolu konum anahtarını “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Arıza devam ederse Kartal Baymak firmasını çağırınız. Bu durumda cihazda teknik açıdan ateşleme sorunu da olabilmektedir. Servisin tespiti ve müdahalesi sonrasında sorun düzelecektir.

Baymak Falke Arıza Kodları ve anlamlarını sizlere bu sayfamız aracılığı ile sunduk. Yaşadığınız arıza kodunun anlamını okudunuz herhangi bir şey anlamadıysanız, sorunun çözümlenmesini istiyorsanız ya da anlamadığınız bir nokta olursa bizlere ulaşabilirsiniz.